Tatry ze względu na wyjątkowe położenie oraz walory rekreacyjne cenione jest nie tylko w Polsce , ale również w całej Europie. Tłumnie odwiedzający ten najpiękniejszy kurort goście mogą liczyć na ciekawe atrakcje o każdej porze roku. Miłośnicy jazdy na nartach doskonale bawią się na zakopiańskich szlakach w czasie ferii a w pozostałych sezonach pokonują wysokie szczyty otulającego miasta pasma Tatr.

Ze względu na rekreacyjny charakter, Zakopane proponuje odwiedzjącym gościom obok ogromu atrakcji również nowocześnie urozmaiconą bazę lokalową. Na turystów czekają miejsca w schroniskach młodzieżowych, prywatne kwatery, pensjonaty jak również komfortowo wyposażone ośrodki wypoczynkowe. W zależności od indywidualnych preferencji każdego gościa miejsca noclegowe zlokalizowane są zarówno w cichych okolicach miasta, z dala od gwaru turystycznego jak również w tętniącym życiem podczas centrum. Cena za nocleg uzależniona jest nie tylko od najlepszej lokalizacji, ale również od standardu warunków lokalowych. Turyści, które podczas urlopu w Zakopanem oczekują komfortowych warunków na pewno zainteresuje oferta apartamentów oraz domków wypoczynkowych o luksusowym wyposażeniu.

Oprócz komfortowych warunków noclegowych, które nie ustępują swoją podwyższoną jakością nawet ofercie zagranicznej, turyści mogą również liczyć na wiele innych atrakcji. Najczęściej nocleg obejmuje możliwość korzystania z salonów Spa, usług fryzjerskich, sali fitness, krytych basenów a przede wszystkim z usług restauracji gdzie podawana jest góralska kuchnia przy dźwiękach zakopiańskiej muzyki. Propozycje Zakopanego pozwalają na wybór dowolnej formy atrakcji idealnie dopasowanej do indywidualnych preferencji każdego turysty.

Sporo informacji pozyskano ze strony:: apartamenty Zakopane Krukówki